Kurs języka rosyjskiego dla zaawansowanych

Kurs daje możliwość doskonalenia wszystkich umiejętności językowych: czytania, pisania, mówienia i słuchania. Dodatkowo rozwija znajomości gramatyki i słownictwa. Kandydaci są oceniani pod kątem poziomu (nie dotyczy uczniów rozpoczynających naukę) i przydzielani do odpowiedniej grupy.

Regularne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu a opcjonalne zajęcia konwersacyjne w każdy piątek. 

Immersja, czyli zanurzenie w języku już na poziomie A2

Nauka angielskiego w tradycyjny sposób jest żmudna i monotonna. Kursanci mają do opanowania mnóstwo słówek, zwrotów. Uczą się także skomplikowanych zagadnień gramatycznych. Immersja to przyswajanie języka w żywej formie – bez zapamiętywania pojedynczych słówek czy struktur gramatycznych. Nauka tego typu charakteryzuje się wysoką efektywnością, takie podejście ma ogromne znaczenie dla całościowego zrozumienia języka. Długotrwałe słuchanie i mówienie po angielsku angażuje kilka zmysłów jednocześnie. Z czasem nauka przychodzi coraz szybciej i łatwiej. Zapamiętywanie wyrażeń, zwrotów gramatycznych następuje intuicyjnie, ponieważ nie są wyrwane z kontekstu.

Tylko u nas połączysz zajęcia gramatyczne (prowadzone w oparciu o książkę, którą uczniowie otrzymują za darmo) z zajęciami konwersacyjnymi prowadzonymi przez native speakerów (czyli rodzimych użytkowników języka rosyjskiego).

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i zaangażowaną kadrę oraz Native Speakerów (czyli rodzimych użytkowników języka rosyjskiego).

Każdy uczeń posiada bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz możliwość korzystania z nielimitowanych konsultacji online.

Co zyskasz zapisując się na kurs?

Realne postępy

Rozwój

Konwersacje

Certyfikat

Dostępne terminy zajęć

Masz pytania? Napisz wiadomość

Wybierz termin i zarezerwuj miejsce

*na zielono zaznaczone są wolne terminy w danym miesiącu - kliknij termin i zarezerwuj miejsce

sierpień 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234